Home  > Warsztaty rozwojowe

Warsztaty rozwojowe

Intensywne warsztaty rozwojowe online to idealne rozwiązanie dla Ciebie jeśli potrzebujesz szybkich rezultatów. Są stworzone na bazie skutecznych metod psychoterapeutycznych, silnych narzędzi zmiany osobistej, inspirowane są technikami dalekiego wschodu. Treningi psychologiczne są prowadzone w formie warsztatów online, w kilkuosobowych grupach. W czasie warsztatów z psychologiem nabierzesz siły psychicznej i zyskasz wewnętrzną moc do realizacji swoich celów. Po każdej sesji otrzymujesz dodatkowo zestaw ćwiczeń wzmacniających proces zmiany.

a
To pakiet 3 sesji online w odstępie tygodniowym. Stworzony dla osób, które pragną znaleźć i usunąć przyczynę swoich problemów tkwiących w przeszłości, pragnących odkryć źródło swojej wewnętrznej mocy. Ma na celu podkręcenie Twojej pierwotnej energii i pozbycie się emocjonalnych przeszkód. Złagodzisz bóle emocjonalne różnego pochodzenia, usuniesz napięcia psychiczne i fizyczne.
Zamów
a
Jest to cykl 5 spotkań online w odstępie tygodniowym, skierowany dla osób które pragną rozpędzić swoje życie i podkręcić się energetycznie. Idealna propozycja dla osób potrzebujących gruntownej odnowy mentalnej i wzmocnienia psychiki. Trening harmonijnie łączy w sobie metody pracy z przeszłością z silnymi narzędziami do zmiany osobistej. To 2 treningi w 1: MOC ŹRÓDŁA połączona z odzyskiwaniem siły psychicznej.
Zamów
a
Trening „Morze możliwości” to 8 sesji online w odstępie tygodniowym, które dadzą Ci zastrzyk energii i przywrócą komfort życia. Trening psychologiczny skierowany do osób chcących spojrzeć w przeszłość i zadbać o swoją przyszłość. Jest to intensywny, interaktywny i holistyczny program rozwoju osobowości.
To 3 treningi w 1: MOC ŹRÓDŁA i PŁYNĄC Z NURTEM wzbogacone o motywacje i sesje coachingowe.
Zamów